Tutvustus

MTÜ Lille Turvakodu asub Lääne-Virumaal Aseri alevikus. Turvakodu tegutseb alates 1992. aastast. Põhitegevus on vanurite ja puuetega inimeste hooldus. Kohti on 55, pakume nii ühe- kui kaheinimesetube. Hoolealused on suuremalt jaolt Aserist ja selle ümbruskonnast, kuid on ka Tallinnast, Rakverest ja mujalt Eestist. Vastavalt vajadusele on lisaks põhihooldusele sisse viidud teenus ajutiselt hättasattunud lastele, noorukitele ja perevägivalla all kannatavatele naistele, sellest ka nimetus turvakodu.

Turvakodu suudab rahuldada kõigi Aseri valla hoolekande klientide teenustevajaduse. Aseris puudub sotsiaalkeskus, mistõttu pöörduvad vaimupuudega inimesed ja üksikud vanurid abi saamiseks just turvakodu poole.

Tänu Euroopa Liidu ja Hollandi fondide toetusele oleme suutnud hoone nii seest kui väljast võimalikult heas seisukorras hoida. Paigaldatud on uued aknad, uksed, katus, renoveeritud on välisfassaad jne. Hoolealuste tubasid ja teisi ruume teeme pidevalt kaasaegsemaks, et tagada hoolealuste maksimaalne heaolu.

DSC01218